Kalkulator OC motocykla i skutera

Kalkulator ubezpieczeń OC jednośladu zapewnia dostęp do kompleksowego zestawienia ofert od wielu towarzystw. Wypełnij krótki formularz i zyskaj możliwość porównania najlepszych wariantów polis. Sprawdź, jak zmienia się wysokość składki w zależności od oferty danej firmy i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić, kupując ubezpieczenie online.

Jak działa nasz kalkulator OC motocykla?

Kalkulator OC motocykla na podstawie podanych przez Ciebie informacji tworzy spersonalizowane zestawienie ofert od kilkunastu różnych ubezpieczycieli. W czasie obliczania wysokości składek uwzględnia dane dotyczące właściciela i pojazdu, aby przedstawić najbardziej rzetelne i aktualne informacje.

Wypełnienie formularza

W kwestionariuszu podajesz dane konieczne do stworzenia wiarygodnego zestawienia ofert OC dla Twojego motocykla. Wypełnienie całego formularza zajmie Ci maksymalnie kilkanaście minut i pozwoli uzyskać dostęp do kompletnej listy propozycji od wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Porównanie oferty

Sprawdź oferty pod kątem wysokości składki i zakresu ochrony. Wybierz ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Zakup ubezpieczenia

Umowę o OC dla motocykla podpiszesz online bez wychodzenia z domu. Minimum formalności pozwoli Ci zaoszczędzić czas i ekspresowo przejść przez wszystkie procedury niezbędne do wykupienia polisy.

Jakie ubezpieczenie można kupić za pomocą naszego kalkulatora OC?

Podstawowy pakiet OC dla motocykla możesz rozszerzyć o dodatki, dzięki którym zyskasz skuteczniejszą ochronę pojazdu. W naszym kalkulatorze szybko i bez zbędnych formalności kupisz dla swojego jednośladu AC, Assistance i NNW.

Ubezpieczenie OC motocykla

Wykupienie polisy OC dla motocykla to obowiązek każdego właściciela jednośladu. Ubezpieczenie zabezpiecza kierowcę przed poniesieniem odpowiedzialności za wyrządzone szkody.

Ubezpieczenie AC motocykla

Opcjonalne ubezpieczenie Autocasco ochroni Twój samochód przed niespodziewanymi zdarzeniami na drodze. Pozwoli Ci uzyskać wsparcie w razie kradzieży,  uszkodzenia lub całkowitego zniszczenia pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Polisa Assistance zagwarantuje Ci kompleksową pomoc ubezpieczyciela w razie uszkodzenia pojazdu np. przebiciem opony, rozładowaniem akumulatora czy unieruchomieniem silnika. Zagwarantuje ci też wsparcie w pokryciu kosztów holowania.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW zabezpiecza Ciebie i Twoich pasażerów przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. Zapewnia wsparcie finansowe w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub długotrwałego leczenia.

Jaki jest koszt OC na motocykl w naszym kalkulatorze?

Kalkulacja z 27.12.2023 r., 53-letni właściciel z Rzeszowa, Honda CBR 500 z 2018 r, poj. silnika 649 cm3

OC

AC

Assistance

NNW

254 zł

Rata od 101,00 zł
Oblicz OC

OC

AC

Assistance

NNW

271 zł

Rata od 74,50 zł
Oblicz OC

OC

AC

Assistance

NNW

371 zł

Rata od 204,50 zł
Oblicz OC

Dlaczego warto skorzystać z naszego kalkulatora OC motocykla?

Porównywarka OC motocykla zapewni Ci wiele korzyści. Sprawdź, dlaczego opłaca się użyć kalkulatora ubezpieczeń!

Dlaczego warto skorzystać z naszego kalkulatora OC motocykla?
Zakup online
Zakup online
Kup tanie OC w pełni przez internet. Znajdź najlepsze oferty ubezpieczeń komunikacyjnych i załatw wszystkie...
czytaj więcej
Bezpieczeństwo danych 
Bezpieczeństwo danych 
Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych. Wszelkie szczegóły wykorzystywane w czasie kalkulacji ubezpieczeń i...
czytaj więcej
Oszczędność 50%
Oszczędność 50%
Z naszą porównywarką ubezpieczeń oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze. Wypełnij krótki formularz i...
czytaj więcej

Zdaniem eksperta

Jako właściciel pojazdu mechanicznego masz obowiązek wykupić OC dla swojego jednośladu, nawet jeśli rzadko nim podróżujesz.

polisanamotocykl.pl - logo

“Kilkudniowa przerwa w ciągłości ubezpieczenia grozi poniesieniem poważnych konsekwencji finansowych. Za brak ważnego OC otrzymasz karę ze strony Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Wysokość mandatu zmienia się wraz z wydłużaniem okresu bez ubezpieczenia”

Marcin Sikora
Marcin Sikora
Specjalista ds. ubezpieczeń

Komu polecamy nasz kalkulator?

W kalkulatorze OC i motocykla znajdziesz oferty przygotowane z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach. Porównywarka przygotuje specjalnie dla Ciebie kompleksowe zestawienie propozycji od różnych towarzystw. Sprawdź, komu najbardziej opłaca się skorzystać z takiego rozwiązania.

Osoby świadomie zarządzające budżetem

Osoby świadomie zarządzające budżetem

Porównywarki internetowe pozwalają zaoszczędzić na składce nawet kilkaset złotych. Podaj najważniejsze informacje na temat właściciela i pojazdu, aby uzyskać dostęp do kompletnego zestawienia ofert od różnych ubezpieczycieli. Wybierz najtańszą polisę, a oszczędności przeznacz na dowolny cel.

Osoby ceniące sobie fachowe doradztwo

Osoby ceniące sobie fachowe doradztwo

Skorzystaj z porady ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych, którzy pomogą Ci dopasować polisę do Twoich potrzeb. Uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze OC dla motocykla.

Osoby zapracowane

Osoby zapracowane

Porównywarka OC dla motocykla pozwala znaleźć i kupić dobrą polisę zaledwie w kilkanaście minut i bez wychodzenia z domu. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu online możesz analizować różne warianty w domowym zaciszu i wybierać spośród kilkunastu propozycji dopasowanych do Twoich oczekiwań.

Osoby szukające elastycznych rozwiązań

Osoby szukające elastycznych rozwiązań

W porównywarce kupisz podstawowy pakiet OC i z łatwością rozszerzysz go o dodatkowe polisy. Znajdzie w niej zarówno najtańsze ubezpieczenia ze standardowym zakresem ochrony, jak i rozbudowane warianty stworzone z myślą o wymagających klientach.

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wybierz najlepsze OC dla swojego motocykla!
Ile kosztuje najtańsze ubezpieczenie OC?
Jaka firma oferuje najtańsze OC dla motocykla?
Czy OC dla motocykla da się rozłożyć na raty?

Poradniki

Przeczytaj artykuły przygotowane przez ekspertów i dowiedz się więcej o ubezpieczeniach dla motocykli i skuterów. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat polis OC, AC, Assistance i NNW przed ich zakupem.

Leasing motocykla – co warto o nim wiedzieć?

Rozważasz zmianę samochodu służbowego na motocykl? Takie rozwiązanie jest co prawda niezbyt często stosowane, ale...

2024-05-15

Jak odkodować VIN motocykla za darmo?

Marzysz o motocyklu, ale obawiasz się nietrafionego zakupu? W sprawdzeniu rzetelności sprzedawcy pomogą Ci darmowe...

2024-05-15

Kara za brak przeglądu motocykla – co grozi?

Za jazdę bez ważnego badania technicznego motocykla grożą wysokie mandaty. Dlatego terminowe jego przeprowadzanie to...

2024-03-13